Blog > Komentarze do wpisu
Urodzinki dla dzieci
Kto nigdy nie był dzieckiem, nie może stać się dorosłym... Charles Chaplin

URODZINY DZIECIĘCE

Oto przygotowana przez Nas oferta tematyczna, którą można wykorzystać do organizacji urodzin Państwa  pociechy . Ponieważ każdy z naszych,  małych klientów jest zupełnie wyjątkowy i posiada różne marzenia jesteśmy w stanie opracować dowolny temat jaki tylko zostanie nam zaproponowany. Poniżej znajdują się podstawowe propozycje.

Imprezki pozostałe:

 • Bal karnawałowy, halloween
 • Organizaja Komunii Św.
 • Zabawy dla dzieci podczas wesela
 • Imieniny
 • Dzień dziecka
 • Mikołajki
 • Andrzejki
 • Inne

W KRAINIE RIVENDELL
elf
ELFY SĄ BARDZO NIEUFNYMI STWORZENIAMI. KOCHAJĄ WIEŚĆ SWÓJ ŻYWOT W SPOKOJNYM, PIĘKNYM, DRZEWIASTYM ŚWIECIE, KRAINIE RIVENDELL OPISANEJ W ZNANEJ WSZYSTKIM POWIEŚCI " WŁADCA PIERŚCIENI". POMIMO TEGO RACZYŁY NAS ZASZCZYCIĆ ZAPROSZENIEM DO TEGO TAJEMNICZEGO KRÓLESTWA BY NAUCZYĆ SOLENIZANTA I JEGO GOŚCI KILKU SŁÓW ZE SWEGO JĘZYKA, OBDAROWAĆ ELFICKIMI PYSZNOŚCIAMI ORAZ POKAZAĆ NAM JAK WYKONAĆ CAŁĄ MASĘ MAGICZNYCH PRZEDMIOTÓW. NIEZAPOMNIANA PRZYGODA O KTÓREJ WIEŚĆ ROZNIESIE SIĘ Z PEWNOŚCIA PO CAŁYM ŚRODZIEMIU.
 
INDIANIN
WÓDŹ ORLE PIÓRO STAWIA NAM WIELKIE WYZWANIE : BARDZO CHCIAŁBY ABY JEGO PLEMIĘ DZIKICH STRZAŁ ROZSZERZYŁO SIĘ O KILKU NOWYCH WOJOWNIKÓW LECZ ABY UZYSKAĆ JEGO AKCEPTACJĘ NALEŻY POZYTYWNIE PRZEJŚC PRÓBĘ MĘSTWA. ABY TEGO DOKONAĆ PRZYGOTOWAŁ ON DLA WAS SZEREG GIER I INDIANSKICH ZABAW DZIĘKI KTÓRYM ZBIERZECIE 3 PIÓRA CO POZWOLI WAM STAĆ SIĘ PRAWDZIWYMI INDIANAMI A TYM SAMYM CZŁONKAMI PLEMIENIA DZIKICH STRZAŁ.
EGIPCJANIN
faraon
CZY JESTEŚCIE GOTOWI POZNAĆ KRAINĘ GDZIE MUMIE POWSTAJĄ Z SARKOFAGÓW A PODSTĘPNY SFINKS JEST ZAWSZE PEŁEN ZAGADEK I REBUSÓW? CZY JESTESCIE GOTOWI WYPEŁNIĆ WOLĘ FARAONA , ZAGONIĆ KROKODYLE DO NILU I ROZSZYFROWAĆ TAJEMNICZE HIEROGLIFY A PRZY TYM WSZYSTKIM PRZEŻYĆ SUPER ZABAWĘ ? JESLI TAK TO PRZYBYWAJCIE DO EGIPTU I STAWCIE CZOŁA PRZYGODZIE!
PIOTRUŚ PAN
KTO Z NAS NIGDY NIE WYOBRAŻAŁ SOBIE JAK WSPANIALE BYŁOBY ZNALEŹĆ SIĘ W KRAINIE NIBYLANDII ? PRZEŻYĆ MNÓSTWO CIEKAWYCH PRZYGÓD U BOKU PIOTRUSIA PANA I DZWONECZKA ORAZ SKRAŚĆ SKARB KAPITANA HAKA ? TO WSZYSTKO MOŻLIWE - WYSTARCZY JEDYNIE ODROBINA MAGICZNEGO PROSZKU I TROCHĘ FANTAZJI A WIELKA PRZYGODA ZJAWI SIE NICZYM MACHNIĘCIE CZARODZIEJSKĄ RÓŻDŻKĄ

AKADEMIA PANA KLEKSA
pan kleks
JUŻ DZIŚ MOŻECIE STAĆ SIĘ UCZNIAMI AKADEMII PANA KLEKSA ! CZEKAJĄ NA WAS BARDZO WAŻNE PRZEDMIOTY! LEKCJE BAŃKOLOGII, KLEKSOGRAFII CZY BAJKOLOGII A MOŻE NAWET RYMOZNAWSTWA ! TO TYLKO NIELICZNE Z ATRAKCJI JAKIE GWARANTUJE WAM AKADEMIA ...  A ZATEM ODWIEDZCIE PANA KLEKSA JESLI MACIE OCHOTĘ NA ODROBINĘ FANTAZJI!
W DOLINIE MUMINKÓW
muminki
CZY PAMIĘTACIE MAŁĄ MI, WŁÓCZYKIJA, PANNĘ MIGOTKĘ, PASZCZAKA ORAZ TATUSIA I MAMUSIĘ MUMINKA? TO WŁASNIE Z NIMI MACIE SZANSĘ UDAĆ SIĘ NA WĘDRÓWKĘ , ODWIEDZIĆ WYSPĘ HATIFANTOW I ZASMAKOWAĆ W PRZYSMAKACH MAMUSI MUMINKA. CZEKA NA WAS SUPER ZABAWA PEŁNA ATRAKCJI I CHWIL NIE DO ZAPOMNIENIA !
W KRAINIE KUBUSIA PUCHATKA
puchatek
JEŚLI MACIE OCHOTĘ NA " MAŁE CO NIE CO" LUB CHCECIE DOWIEDZIEĆ SIĘ CO " TYGRYSKI LUBIĄ NAJBARDZIEJ" JUŻ TERAZ ZAPRASZAMY WAS NA NIEZAPOMNIANĄ WYPRAWĘ PO STUMILOWYM LESIE !!! PRZED NAMI WIELE DOBREJ ZABAWY! WRAZ Z PRZYJACIÓŁMI KUBUSIA PUCHATKA WASZA POCIECHA PRZEŻYJE NAJWSPANIALSZE URODZINY JAKIE TYLKO SOBIE MOŻNA WYOBRAZIĆ !!
MALI MALARZE
artysci
PRZED WAMI NIEPOWTARZALNA OKAZJA BY PRZYSTĄPIĆ DO PRAWDZIWEJ AKADEMII PLASTYCZNEJ. PORUSZAJĄCA BEZ GRANIC ZABAWA PEŁNA STYMULUJĄCYCH WYOBRAŹNIĘ ZAJĘĆ TO GWARANCJA NIEZAPOMNIANYCH PRZYGÓD I PRZEDE WSZYSTKIM NIECODZIENNA FORMA URODZIN DLA WASZEJ POCIECHY!
MALI ARTYŚCI PRZYSTĄPMY ZATEM DO DZIEŁA!

MALI CZARODZIEJE
czarodziej
KTO Z NAS NIGDY NIE MARZYŁ O TYM BY CHOCIAŻ NA JEDEN DZIEŃ MÓC STAĆ SIĘ PRAWDZIWYM CZARODZIEJEM?
NAUCZYĆ SIĘ PRAWDZIWYCH ZAKLĘC, POZNAĆ KILKA SZTUCZEK BYĆ MOŻE UGOTOWAĆ CZARODZIEJSKI BULION I POŚCIGAĆ SIĘ NA MIOTLE ?
PRZYGODA, KTÓREJ NIE SPOSÓB BĘDZIE ZAPOMNIEĆ, MNÓSTWO ZABAW I NIECODZIENNYCH ATRAKCJI CZEKAJĄ NA WASZYCH MAŁYCH CZARODZIEJI!!
mali czarodzieje
DETEKTYW
detektyw
Specjalnie na ten dzień Twoje dziecko wraz z przyjaciółmi przeistoczą się w adeptów detektywistycznej szkoły. Na miejscu oczekuje na nich misja specjalna do wykonania.
Zabawa pełna przygód zapewniona :)


 
czwartek, 25 września 2008, lumina.pl

Polecane wpisy

 • nasze logo

  NASZE LOGO

 • Imprezy tematyczne, firmowe, zakładowe

  Przedstawiamy Państwu zakres usług jakie świadczymy dla firm, zakładów pracy, organizacjii, osób fizycznych. Poniżej przedstawione tematy są tylko propozycją z

 • cenny

  Cennik Cena ustalana jest zawsze indywidualnie w zależności od rodzaju oraz zakresu świadczonych przez nas usług. Poniżej prezentujemy Państwu podstawowe pakiet